Zvicra mposhtë Gjeorgjinë me rezultat 2:0 (VIDEO)

Zvicra mposhtë Gjeorgjinë me rezultat 2:0 (VIDEO)

Romagnoli edhe një herë hero i Milanit – këtë herë ndaj Udineses, tani gati për derbin ndaj Juves

Ka përfunduar ndeshja midis Gjeorgjisë dhe Zvicrës, ku kjo e fundit arriti të dalë fituese me dy gola në epërsi.

Golin e parë të ndeshjes e ka realizuar mesfushori Steven Zuber në minutën e 56’, transmeton Klan Kosova.

Ndërsa mesfushori tjetër Denis Zakaria arriti ta ngritë epërsinë në minutën e 80’.

Ndeshja është zhvilluar në stadiumin “Boris Paichadze Dinamo Arena” që ndodhet në Tbilisi të Gjeorgjisë.

COMMENTS