Zyrtare: Përforcohet Arbëria (FOTO)

Zyrtare: Përforcohet Arbëria (FOTO)

Bet365 tallet keq me Francën, Gjermaninë, Belgjikën, Italinë dhe Spanjën për Kosovën

Arbëria ka zyrtarizuar transferimin e ri të Florim Berishës, njofton Ulpianapress.

Skuadra e Arbërisë edhe zyratarisht ka njoftuar se ka nënshkruar me ish-lojtarin e disa skuadrave të Superligës, Florim Berisha.

Florim Berisha – pjesë e klubit Arbëria,Një lojtar me prevojë të madhe dhe me një karrierë të bujshme si Berisha ju…

Posted by KF Arbëria on E enjte, 5 Shtator 2019

COMMENTS