Category: fun

1 2 3 16 20 / 301 POSTS
Të gjithë janë në dijeni për trikun e vendosjes së bonboneve mentol në Coca-Cola, por një përdorues i YouTube i ka dhënë kësaj metode një kahje ekstre
Në një ritual të rrallë të nderimit të të vdekurve të tyre, një fshat në Indonezi kufomat në formë mumjesh të të dashurve nxirren nga varret për t’u v
Kur mendoni për kafshët më vdekjeprurëse në botë, me siguri mendoni për luanët, tigrat, arinjtë dhe bisha të ngjashme. Por Qendra e SHBA për Kontro
Kjo gojëdhënë mbi dymijë vjeçare kujtohet çdo muaj prill sipas kalendarit Alla Turke, pikërisht kur moti pëson ndryshime të dukshme. Sipas rrëfimeve t
Majkëll Keroll fitoi vëmendjen e mediave para disa vitesh kur fitoi një lotari prej më shumë se 10 milionë eurosh. Tani punon si shkarkues qymyri me 1
Një pesë vjeçar ka fituar një veturë të tipit Mercedes Benz. Arsyeja? Ka arritur të realizojë 4,105 pompa. 5-veçari realizoi 4,105 pompa, duke vend
Pamje të tensionuara tregojnë momentin kur një nënë e shpejtë mendueshme e largon fëmijën nga dashi i cili po kalonte me shpejtësi. Video është inc
Video lojëra Counter Strike ishte dhe vazhdon të mbetet njëra nga video lojërat më të luajtura nga të rinjtë në internet, transmeton Gazeta Metro.
Një kopsht zoologjik kinez vendosi të bënte një ndryshim dhe gjeti një mënyrë interesante për t’u dhënë njerëzve një mundësi për të kaluar kohën me ka
Një video është publikuar në Facebook, që tregon kujdesin që gjyshet e kanë për nipërit e tyre, pavarësisht moshës që kanë. Ai i vendosi asaj një
Një burrë me tre gra ka zbuluar që refuzon të bëjë seks me to për një muaj nëse e mërzisin atë. Dashnori serik Ivan Sukhov ka një dhomë të ndarë d
Kjo kosë e re e barit është teknologjia më e fundit në këtë fushë. Me këtë pajisje të re, njerëzit janë në gjendje që të kositin shpatet dhe malet
Për të ishte një ditë normale pune, që nisi me filmimin e gjirafës Gerald, që pritej të dilte në qarkullim brenda disa muajve. Por, dokumentari nu
Dhjetë vjet më parë, ajo u bë e njohur gjerësisht në botë pas rekordit të 8 foshnjave. Asnjëherë më parë nuk kishin lindur kaq shumë foshnje nga një
Pavarësisht asaj nëse është rasti i jetës që imiton artin ose e kundërta, askush prej nesh nuk mund të jetë i sigurt, por është e mahnitshme se sa nj
uloi se atë i kishin vjedhur, pasi doli nga shtëpia e tij. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë mome
Duket se kosovarët e duan shumë ambasadoren e Kosovës në Amerikë. Vlora është emër i shpeshtë në Kosovë. Porse rrallëherë shohim që emri dhe mbiemri
Një histori frymëzuese vjen nga India. Djaloshi i quajtur, Sing Tura është padyshim shembulli perfekt se në jetë nuk duhet të dorëzohesh kurrë.&nb
Me afrimin e ditës së Shën Valentinit, çiftet kanë filluar të mendojnë sesi ta bëjnë sa më të veçantë të jetë e mundur ditën e të të dashuruarve.
Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në qytetin kinez Yancheng në lindje të vendit. Video e mëposhtme tregon momentin e një demi që ka hyrë në një resto
1 2 3 16 20 / 301 POSTS
Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 11)