Category: showbiz

1 2 3 36 20 / 713 POSTS
Modelja e njohur gjermane e cila u gjet e vdekur këtë të mërkurë në banesën e saj, kishte një fëmijë me një djalë nga Lipjani i Kosovës. Modelja e
“Art Without Limit International Film Festival” është Festivali më i ri i filmit në Kosovë i cili do të mbahet prej 28 deri mw 30 shtator në Prishtinë
Jeta private e Ritës vazhdon të jetë në fokusin e mediave. Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është një prej emrave më të ko
Reperi i njohur shqiptare, Arian Agushi – Gold AG, njihet për projektet e suksesshme muzikore. Ai publikon shpesh këngë dhe pothuajse secila shndër
Dua Lipa dhe Kylo Ren i “Star Wars” janë mes ndikuesve më të mëdhenj në zgjedhjet e prindërve për emrat e foshnjeve të tyre, sipas të dhënave më të fu
Aktorja e “O Sa Mirë”, Arta Nitaj vazhdon të provokoj me fotot e postuara në rrjetet sociale, raporton Gazeta Blic. Ajo ka postuar një foto në Inst
Adriana Matoshi është stolisur me një tjetër çmim ndërkombëtar. Filmi ‘Zana’ e ka ndihmuar Adriana Matoshin të triumfojë edhe në një festival ndërk
Këngëtarja kosovare me veshje të shtrenjta në pishinë. Nora Istrefi është një nga artistet tona e cila njihet per stilin dhe veshjet e saj të shtre
Përgjatë ditëve të fundit është folur se Tayna dhe Dafina nuk gëzojnë më raportet e njëjta si para një viti, ndonëse nuk është dhënë ndonjë arsye.
Politikani lipjanas, Sadri Shala ka ardhur me një dedkim emocional pas postimit të bujshëm të Dua Lipës. Dua Lipa ditë më parë iu bashkua nismës së
Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Bashkim Spahiu, i ka kënduar vendlindjes së tij . “Ty Gadime” është kënga ku këngëtari interpreton duke shp
Këngëtari Bekon Mehmeti, i cili shquhet për këngët e tij artistike, ka sjell një këngë interesante për fansat e tij Ai ka lansuar mbrëmë këngën “Pi
Mbrëmjen e djeshme në festën e organizuar nga Elton John për “Oscars 2020”, ishte e ftuar edhe këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti. Bleona shkëlqeu e
Surprizë në natën e oskarëve 2020. Në Los Angeles, pavarësisht pjesës më të madhe të parashikimeve, është kurorëzuar si filmi më i mirë, Paraziti i ko
Alketa Vejsiu dhe partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina e ndanë bashkë skenën e “Sanremos” në natën e tretë të festivalit. Së fundmi Alketa publ
Kompania ‘Sheeraz’, e cila pretendon se i ka bërë të popullarizuar anëtarët e familjes Kardashian, raportohet se do të punojë për të lansuar markën Me
Puthja është një mënyrë për të shfaqur afeksion që të jep shumë kënaqësi për të mos thënë që është provuar shkencërisht që siguron një afrim më të mad
Mbrëmë u bë ndarja e çmimeve ‘Oscar 2020′ në edicionin e 92-të të Academy Awards. Aty morën pjesë një numër i madh i fytyrave publike, kishte prej
Tanimë është bërë zakon që Robert Berisha të pyetet për Nora Istrefin pas ndarjes së tyre, që shkaktoi bujë të madhe në rrjete sociale e në media.
Ka ndërruar jetë ikona e muzikës shqiptare,Nexhmije Pagarusha. Pagarusha ka ndërruar jetë në moshën 86 vjeçare. Këngëtarja e shumë hiteve për sh
1 2 3 36 20 / 713 POSTS
Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 11)