Një futbollist aziatik i bashkohet Arbërisë në stërvitje

Një futbollist aziatik i bashkohet Arbërisë në stërvitje

Flet nëna e Florencit: Djalin ma mbytën, çfarë kërkoj nga shteti shqiptar

Në fotografitë e stërvitjeve të ditës së djeshme tek Arbëria bie në sy edhe prezenca e një futbollisti të panjohur i cili nuk është pjesë e skuadrës për momentin.

Sipas informacioneve të Gazetës Olle, futbollisti ka ardhur tek Arbëria me ndërmjetësim dhe do të mbetet këtu për të paktën një kohë deri sa të rikthehet në formën optimale për lojë.

Se a do qëndroj ai tek Arbëria edhe pasi të rikthehet në formë apo jo mbetet të shihet, gjithçka raportohet të jetë në dorën e trajnerit Arbnor Morina i cili do vendos se a do e mbajë futbollistin apo jo.

COMMENTS

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 11)