Shpërthen një makinë me tritol

Shpërthen një makinë me tritol

MËSONI SI E CILËSON AGIM VELIU KOALICIONIN PDK-LDK NË PEJË

Një automjet në Bulqizë ka shpërthyer me lëndë plasëse tritol mbrëmjen e sotme. Nga shpërthimi mësohet se nuk ka persona të lënduar. Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policie, të cilat kanë nisur hetimet.

Burimet për tvklan.al thonë se automjeti ka qenë i parkuar në një lavazh kur shpërtheu me tritol.  Persona të paidentifikuar hodhën mbi kofanon e mjetit një sasi lënde plasëse. Grupi hetimor nisi punën për të identifikuar dhe arrestuar personin/at që hodhën tritolin./ tvklan.al

COMMENTS

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 11)